Herb Czaplinek
Ochotnicza Straż Pożarna w Czaplinku
Aktualnie odwiedza nas: 8 gości
Informacje o projekcie
Polecamy

 

 

Sondy
Czy zainteresowała cię nowa strona internetowa Gminnego Centrum Ratownictwa w Czaplinku?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Z życia OSP

Akcja poboru krwi

20.07.2015

W dniu 18.07.2015 roku o godzinie 10:00 na czaplinecki Rynek zawitał po raz kolejny ambulans do poboru krwi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie.


W sumie oddano 13 litrów krwi - niestety duża część chetnych nie mogła oddać krwi ze względu na wyniki badań wstępnych. Jako strażacy z OSP Czaplinek cieszymy się, że rośnie zainteresowanie pomocą drugiemu człowiekowi - poprzez oddanie cząstki siebie.

Poza tym mieszkańcy wspomagający akcję mogli skorzystać z profitów, które przygotowaliśmy na tą okazje: wjazd na 25 metrów i podziwianie panoramy miasta z podnośnika pożarniczego, krótkie wycieczki motorówką w zatoce jeziora Drawsko oraz miseczkę "strażackiej" grochówki. Była to już druga akcja pod nazwą "Ognisty Ratownik - Gorąca Krew" zorganizowana wspólnie przez Ochotniczą Straż Pożarna w Czaplinku oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie. Dziękujemy za udział i możemy obiecać, że nie była to ostatnia taka akcja!

 

 

Program Regionalny dla rozwoju Pomorza ZachodniegoProgram Regionalny - Narodowa Strategia SpójnościWojewództwo ZachodniopomorskieUnia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.