Herb Czaplinek
Ochotnicza Straż Pożarna w Czaplinku
Aktualnie odwiedza nas: 14 gości
Informacje o projekcie
Polecamy

 

 

Sondy
Czy zainteresowała cię nowa strona internetowa Gminnego Centrum Ratownictwa w Czaplinku?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Z życia OSP

Akcja poboru krwi w Czaplinku

21.05.2016

W dniu 21.05.2016r. od godziny 10:00 do godz. 14:00 na terenie jednostki OSP Czaplinek została zorganizowana akcja poboru krwi.


Już od godzin wczesno rannych strażacy z OSP Czaplinek szykowali się na przybycie ambulansu z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ze Szczecina. Część druhów gotowało tradycyjną strażacką grochówkę, a część ustawiała stoliki i namioty dla mieszkańców Czaplinka oddających krew. Podczas akcji udało się pozyskać około 15 litrów życiodajnego płynu. Niestety część osób z powodów zdrowotnych nie została dopuszczona do donacji. Dziękujemy serdecznie RCKiK Szczecin oraz licznie przybyłym mieszkańcom. Do zobaczenia za rok! 

 

Program Regionalny dla rozwoju Pomorza ZachodniegoProgram Regionalny - Narodowa Strategia SpójnościWojewództwo ZachodniopomorskieUnia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.