Herb Czaplinek
Ochotnicza Straż Pożarna w Czaplinku
Aktualnie odwiedza nas: 6 gości
Informacje o projekcie
Polecamy

 

 

Sondy
Czy zainteresowała cię nowa strona internetowa Gminnego Centrum Ratownictwa w Czaplinku?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Zdarzenia

Dwa pożary traw w okolicy m. Czarne Wielkie

19.03.2018

W dniu 19.03.2018r. około godziny 10:37 jednostka OSP Czaplinek została zadysponowana do pożaru traw w okolicach m. Czarne Wielkie.


Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że pali się obszar około 5ha traw i nieużytków. Polecono przy pomocy tłumic i jednego prądu wody opanować rozprzestrzeniający się ogień. W działaniach udział brał: 1 zastęp OSP Czaplinek

 

 

 

Tego samego dnia, około godz. 14:44 jednostka OSP Czaplinek ponownie została zadysponowana w okolice Czarnego Wielkiego. Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że pali się na obszarze około 200 arów. Polecono zgasić pożar przy pomocy tlumic. W działaniach udział brały: 2 zastępy OSP Czaplinek oraz 1 zastęp OSP Czarne Wielkie.

 

 

Program Regionalny dla rozwoju Pomorza ZachodniegoProgram Regionalny - Narodowa Strategia SpójnościWojewództwo ZachodniopomorskieUnia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.