Herb Czaplinek
Ochotnicza Straż Pożarna w Czaplinku
Aktualnie odwiedza nas: 13 gości
Informacje o projekcie
Polecamy

 

 

Sondy
Czy zainteresowała cię nowa strona internetowa Gminnego Centrum Ratownictwa w Czaplinku?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Prewencja

Happening "NA ZDROWIE!" na czaplineckim rynku

02.09.2018

W dniu 02.09.2018r. jednostka OSP Czaplinek wraz z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim oraz Stowarzyszeniem Żarek zorganizowała happening bezpieczeństwa na czaplineckim rynku.


Podczas spotkania z mieszkańcami można było nauczyć się pierwszej pomocy, przejechać się w koszu podnośnika hydraulicznego na 25 metrów w górę, wspiąć się na ściankę wspinaczkową, spróbować strażackiej grochówki oraz co najważniejsze otrzymać czujnik tlenku węgla i gazu ziemnego oraz inne gadżety związane z bezpieczeństwem. Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy spedzić niedzielne przedpołudnie z mieszkańcami gminy Czaplinek. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację happeningu, a szczególnie PSP Drawsko Pom., Stowarzyszeniu Żarek oraz OSP Połczyn Zdrój za udostępnienie ścianki wspinaczkowej! Dziękujemy!

 

 

Program Regionalny dla rozwoju Pomorza ZachodniegoProgram Regionalny - Narodowa Strategia SpójnościWojewództwo ZachodniopomorskieUnia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.