Herb Czaplinek
Ochotnicza Straż Pożarna w Czaplinku
Aktualnie odwiedza nas: 11 gości
Informacje o projekcie
Polecamy

 

 

Sondy
Czy zainteresowała cię nowa strona internetowa Gminnego Centrum Ratownictwa w Czaplinku?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Z życia OSP

IV akcja poboru krwi

26.08.2017

IV akcja poboru krwi zorganizowana przez OSP Czaplinek przeszła już do historii.


W dniu 26.08.2017r. od godziny 9:00 do 13:00 na placu przy OSP Czaplinek została przeprowadzona zbiórka krwi. Mieszkańcy Czaplinka jak zwykle dopisali - zarejestrowano 38 dawców z czego 31 osób oddało krew. Wspólnie zebraliśmy około 14 litrów drogocennego płynu. Każdy krwiodawca mógł skosztować jedynej w swoim rodzaju strażackiej grochówki, podziwiać widoki z 23 metrów na podnośniku koszowym oraz zwiedzić obiekty OSP. Dziękujemy wszystkim za miłe spędzenie z nami sobotniego przedpołudnia oraz za tak liczne oddanie krwi. Dziękujemy również personelowi RCKiK, który w sposób profesionalny i co najważniejsze z uśmiechem na ustach pomógł nam "uratować komuś życie".

 

DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA ZA ROK NA V AKCJI POBORU KRWI!

 

Program Regionalny dla rozwoju Pomorza ZachodniegoProgram Regionalny - Narodowa Strategia SpójnościWojewództwo ZachodniopomorskieUnia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.