Herb Czaplinek
Ochotnicza Straż Pożarna w Czaplinku
Aktualnie odwiedza nas: 10 gości
Informacje o projekcie
Polecamy

 

 

Sondy
Czy zainteresowała cię nowa strona internetowa Gminnego Centrum Ratownictwa w Czaplinku?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Zdarzenia

Kolejny wypadek na skrzyżowaniu Wałeckiej z Rzeźnicką

16.09.2018

W dniu 16.09.2018r. około godziny 11:07 jednostka OSP Czaplinek została zadysponowana do wypadku drogowego na skrzyżowaniu ulic Wałeckiej i Rzeźnickiej w Czaplinku.


Po daotarciu na miejsce stwierdzono, że zderzyły się ze sobą 2 samochody osobowe marki Audi i Renault. Polecono odłączyć akumulatory w obydwóch pojazdach, zasypać wycieki płynów eksploatacyjnych sorbentem oraz wprowadzić ruch wahadłowy. Po zbadaniu uczestników zdarzenia przez Zespół Ratownictwa Medycznego zakwalifikowano zdarzenie jako kolizję drogową. Uszkodzone pojazdy zostały zepchnięte na bok, następnie strażacy uprzątneli miejsce kolizji z pozostałości powypadkowych. W działaniach udział brały: 2 zastępy OSP Czaplinek, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja. 

 

 

Program Regionalny dla rozwoju Pomorza ZachodniegoProgram Regionalny - Narodowa Strategia SpójnościWojewództwo ZachodniopomorskieUnia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.