Herb Czaplinek
Ochotnicza Straż Pożarna w Czaplinku
Aktualnie odwiedza nas: 12 gości
Informacje o projekcie
Polecamy

 

 

Sondy
Czy zainteresowała cię nowa strona internetowa Gminnego Centrum Ratownictwa w Czaplinku?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Zdarzenia

Pożar komina w m. Łąka

22.02.2017

W dniu 22.02.2017r. około godziny 18:55 jednostka OSP Czaplinek została zadysponowana do pożaru komina w miejscowości Łąka.


Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że zapaliła się sadza w przewodzie kominowym. Polecono wygasić w piecu, zlokalizować wyczystkę oraz rozstawić podnośnik koszowy w celu strącenia palącej się sadzy. W międzyczasie wpuszczono w komin środek gaśniczy w postaci proszku z gaśnicy. Mieszkanie sprawdzono na zawartość tlenku węgla w powietrzu - wynik 0 ppm. Miejsce zdarzenia protokolarnie przekazano właścicielce. W działaniach udział brały: 2 zastępy OSP Czaplinek oraz 1 zastęp JRG Drawsko Pomorskie.

 

Program Regionalny dla rozwoju Pomorza ZachodniegoProgram Regionalny - Narodowa Strategia SpójnościWojewództwo ZachodniopomorskieUnia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.