Herb Czaplinek
Ochotnicza Straż Pożarna w Czaplinku
Aktualnie odwiedza nas: 6 gości
Informacje o projekcie
Polecamy

 

 

Sondy
Czy zainteresowała cię nowa strona internetowa Gminnego Centrum Ratownictwa w Czaplinku?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Z życia OSP

Święta w OSP

17.12.2017

W dniu 16.12.2017r. od godziny 13:00 w budynku OSP Czaplinek można było poczuć świąteczną atmosferę.


Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza ubrała strażacką choinkę, następnie Prezes Adam Czernikiewicz złożył młodym adeptom pożarnictwa życzenia bożonarodzeniowe oraz przełamał się z każdym opłatkiem. Po tym strażacy wraz z MDP udali się na jarmark świąteczny z własnym stoiskiem, na którym sprzedawali gorący barszcz z uszkami, kalendarze strażackie, gałązki jemioły oraz kamizelki odblaskowe. Rozdawali również ulotki "jak się bronić przed czadem" oraz "czym nie palić w piecach".

Wieczorem w strażackiej salce została przygotowana kolacja wigilijna. Swoją osobą zaszczycił nas ksiadz proboszcz - Jacek Brakowski,który złożył nam życzenia oraz połamał się z nami opłatkiem.

 

Program Regionalny dla rozwoju Pomorza ZachodniegoProgram Regionalny - Narodowa Strategia SpójnościWojewództwo ZachodniopomorskieUnia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.