Herb Czaplinek
Ochotnicza Straż Pożarna w Czaplinku
Aktualnie odwiedza nas: 13 gości
Informacje o projekcie
Polecamy

 

 

Sondy
Czy zainteresowała cię nowa strona internetowa Gminnego Centrum Ratownictwa w Czaplinku?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Zdarzenia

Tlenek węgla przy ul. Wałeckiej

17.02.2017

W dniu 17.02.2017r. około godziny 15:32 jednostka OSP Czaplinek została zadysponowana do mieszkania przy ul. Wałeckiej, w którym włączył się czujnik tlenku węgla.


Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że strażaków zaalarmował właściciel mieszkania, w którym włączył się czujnik CO. Polecono sprawdzić zawartość tlenku węgla w powietrzu - wskazania wyniosły 90 ppm. Polecono natychmiast wywietrzyć całe mieszkanie oraz zawiadomić zarządcę budynku. Po ponownym pomiarze stwierdzono, że tlenku węgla w powietrzu juz nie ma. Zespół Ratownictwa Medycznego profilaktycznie zabrał mężczyznę na badania do szpitala, gdyż uskarżał się na ból głowy. W działaniach udział brały: 1 zastęp OSP Czaplinek, 1 zastęp JRG Drawsko Pomorskie oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

 

 

Program Regionalny dla rozwoju Pomorza ZachodniegoProgram Regionalny - Narodowa Strategia SpójnościWojewództwo ZachodniopomorskieUnia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.