Herb Czaplinek
Ochotnicza Straż Pożarna w Czaplinku
Aktualnie odwiedza nas: 11 gości
Informacje o projekcie
Polecamy

 

 

Sondy
Czy zainteresowała cię nowa strona internetowa Gminnego Centrum Ratownictwa w Czaplinku?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Zdarzenia

Wypadek na DK20 w okolicy m. Żelisławie

20.02.2018

W dniu 20.02.2018r. około godziny 13:34 jednostka OSP Czaplinek została zadysponowana do wypadku drogowego na drodze krajowej nr 20 w okolicy m. Żelisławie.


Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe marki Ford Focus i Skoda Roomster. Zadaniem strażaków było: zabezpieczenie miejsca zdarzenia, zaopatrzenie medyczne uczestników zdarzenia oraz ewakuacja ich z pojazdów. Na wypadek najechał jeden ze strażaków z OSP Czaplinek, który nie wahając się ani chwili podjął pierwsze czynności na miejscu. W działaniach udział brały: 2 zastępy OSP Czaplinek, 3 zastępy JRG Drawsko Pomorskie, Śmigłowiec LPR, 2 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

 

 

 

Program Regionalny dla rozwoju Pomorza ZachodniegoProgram Regionalny - Narodowa Strategia SpójnościWojewództwo ZachodniopomorskieUnia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.