Herb Czaplinek
Ochotnicza Straż Pożarna w Czaplinku
Aktualnie odwiedza nas: 4 gości
Informacje o projekcie
Polecamy

 

 

Sondy
Czy zainteresowała cię nowa strona internetowa Gminnego Centrum Ratownictwa w Czaplinku?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Zdarzenia

Wypadek na DW163

05.12.2017

W dniu 04.12.2017r. około godziny 11:36 jednostka OSP Czaplinek została zadysponowana do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 163 na trasie Czaplinek - Połczyn Zdrój.


Po przybyciu na miejsce stwierdzono, że auto dostawcze marki Iveco z nieznanych przyczyn zjechało do rowu i uderzyło w drzewo. Świadkami wypadku był Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił natychmiastowej pomocy kierowcy oraz przy pomocy gaśnic ugasili w zarodku rozpoczynający się pożar samochodu. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatora oraz wprowadzenie ruchu wahadłowego. W działaniach udział brały: 2 zastępy OSP Czaplinek, 1 zastęp JRG Drawsko Pomorskie, 2 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

 

Program Regionalny dla rozwoju Pomorza ZachodniegoProgram Regionalny - Narodowa Strategia SpójnościWojewództwo ZachodniopomorskieUnia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.