Herb Czaplinek
Ochotnicza Straż Pożarna w Czaplinku
Aktualnie odwiedza nas: 5 gości
Informacje o projekcie
Polecamy

 

 

Sondy
Czy zainteresowała cię nowa strona internetowa Gminnego Centrum Ratownictwa w Czaplinku?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Zdarzenia

Wypadek na al. 7-ego Kołobrzeskiego Pułku Piechoty

22.11.2017

W dniu 22.11.2017r. około godziny 5:42 jednostka OSP Czaplinek została zadysponowana do wypaku na al. 7-ego Kołobrzeskiego Pułku Piechoty w Czaplinku.


Po dotarciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy marki Volkswagen Passat z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w samochód ciężarowy. Ranny kierowca osobówki oddalił się z miejsca zdarzenia - został odnaleziony około kilometra od miejsca wypadku przez Z.R.M. Polecono zabezpieczyć miejsce zdarzenia, odłączyć akumulator oraz wprowadzić ruch wahadłowy.  W działaniach udział brały: 2 zastępy OSP Czaplinek, 1 zastęp JRG Drawsko Pomorskie, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

 

Program Regionalny dla rozwoju Pomorza ZachodniegoProgram Regionalny - Narodowa Strategia SpójnościWojewództwo ZachodniopomorskieUnia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.