Herb Czaplinek
Ochotnicza Straż Pożarna w Czaplinku
Aktualnie odwiedza nas: 10 gości
Informacje o projekcie
Polecamy

 

 

Sondy
Czy zainteresowała cię nowa strona internetowa Gminnego Centrum Ratownictwa w Czaplinku?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Z życia OSP
Gminne zawody pożarnicze jednostek OSP oraz powiatowe zawody pożarnicze MDP
22.06.2013

W dniu 22 czerwca 2013 r. odbyły się zawody szczebla gminnego w sportach pożarniczych jednostek OSP. W zawodach uczestniczyło 7 drużyn reprezentujących jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych w Machlinach, Broczynie, Trzcińcu, Czaplinku, Siemczynie, Kluczewie i Czarnym Wielkim.
W dwóch konkurencjach, tj. w biegu sztafetowym 7 x 50m oraz ćwiczeniu bojowym od motopompy, najlepsze noty otrzymała OSP Kluczewo zajmując tym samym najwyższe miejsce na przysłowiowym pudle.
Miejsce drugie wywalczyła OSP w Trzcińcu, trzecie natomiast OSP Broczyno.

Uroczyste otwarcie Gminnego Centrum Ratownictwa w Czaplinku
04.05.2013

 

W dniu 4 maja 2013 r. w ramach obchodów Dnia Strażaka w Czaplinku odbyła się uroczysta akademia poświęcona oddaniu do użytku Gminnego Centrum Ratownictwa oraz przekazania w użytkowanie dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Czaplinku nowoczesnego sprzętu służącego ratownictwu.

 

Walne zebranie OSP Czaplinek, 01.03.2013
01.03.2013

Zgodnie z przyjętym przez ZG ZOSP RP w Czaplinku oraz Komendanta Powiatowego PSP harmonogramem zebrań sprawozdawczych OSP, w dniu 01.03 br. odbyło się Walne Zebranie członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Czaplinku.
W sali Czaplineckiego Ośrodka Kultury zebrało się 22 Członków OSP, którym towarzyszyli goście zaproszeni, wśród których znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych, współpracujących zakładów pracy, KP PSP oraz organizacji pozarządowych.

Apelujemy o 1% podatku dla strażaków
02.01.2013

APELUJEMY

  • do społeczeństwa

  • do strażaków ochotników i zawodowych

  • do członków ich rodzin i znajomych

  • do sympatyków i przyjaciół polskich strażaków

  • do kierownictw firm, zakładów i instytucji

o przekazywanie 1% podatku na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Czaplinek.

Dostawa namiotu pneumatycznego i zapór przeciwpowodziowych do OSP w Czaplinku, 20.11.2012
20.11.2012

W dniu 20.11.2012 r. do jednostki OSP w Czaplinku zostało dostarczone nowe wyposażenie: pneumatyczny namiot sypialny dla zabezpieczenia długotrwałych akcji ratowniczych oraz przenośny system zapór przeciwpowodziowych napełnianych wodą, składający się z 24 zapór o długości 25 m.

 

Program Regionalny dla rozwoju Pomorza ZachodniegoProgram Regionalny - Narodowa Strategia SpójnościWojewództwo ZachodniopomorskieUnia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 - 2013.